Představte si, že byste byli pro své zákazníky úplně zdarma

A přitom měli stejný zisk. Přesně takovou moc vám dá svatební šeková knížka.

Co je to šeková knížka

– a jak to funguje?

Šeková knížka je důvod, proč už vaši klienti (snoubenci) nikdy nepůjdou za konkurencí. Dostanou od vás totiž k objednávce dárek – šekovou knížku, ve které jsou stovky slev a výhod na všechno okolo svatby – hostinu, šaty, focení – a ušetří 10 až 30 tisíc korun. Když si tuto částku pak odečtou od ceny vašich služeb (zboží), kolik je budete ve výsledku stát?

Kdo je v šekové knížce?

navarafoto
Přední český fotograf
helios zlatnictví logo
Tradiční zlatnictví v Ostravě
elody logo
Největší prodejce sv. šatů v ČR

... a dalších 100 špičkových firem

Jak se zapojit

– má to nějaký háček?

Abychom udrželi šekovou knížku na špičkové úrovni a aby byla vyvážená, všechny partnery si důkladně vybíráme. Převážně podle toho, jaké mají ohlasy od klientů a jakým benefitem pro zákazníky mohou do šekové knížky přispět. Také uplatňujeme pravidlo "kdo dřív přijde..." – proto s ničím nečekejte a nechte si poslat pozvánku hned teď.

Rok 2020 byl uzavřen. Kvalifikujte se na rok 2021!

280 dnů 14 hodin 40 minut 18 sekund

Jak to funguje

krok za krokem

Na email vám pošleme kvalifikační dotazník

Dotazník nám pomůže poznat váš byznys. Odpovíte na pár otázek a navrhnete, jaký benefit můžete zákazníkům šekové knížky nabídnout (např. sleva 10 %, dárek, služba navíc..)

Zavoláme si nebo napíšeme pro doladění detailů

Když vás vybereme, spojíme se a doladíme podrobnosti, ukážeme vám, jak s šekovou knížkou pracovat a jak z ní vytěžit maximum.

Celý rok můžete rozdávat šekovky a drtit konkurenci

Šeková knížka je v elektronické podobě. Vydáte ji přes naší webovou aplikaci, kde zadáte informace o zákazníkovi a jemu přijde na email.

Získejte svou pozvánku do šekové knížky

Pošleme vám jí na email spolu s kvalifikačním dotazníkem

280 dnů 14 hodin 40 minut 18 sekund

zbývá do uzavření registrací pro rok 2021

Náš příběh a proč je to zdarma

tereza a filip z šekové knížky
Tereza a Filip
Zakladatelé šekové knížky

Nápad vznikl v naší firmě Elody, kde prodáváme svatební šaty. V průběhu let jsme zlepšovali kvalitu zboží i služeb a s tím šlo ruku v ruce zdražování. Víc a víc jsme cítili potřebu nabídnout snoubencům něco navíc, díky čemu pro ně budeme volbou číslo 1 (i přes vyšší cenu). Co lepšího by to mohlo být, než dárek, díky kterému pro ně budeme prakticky zdarma? "Šekovku" jsme vytvořili pro sebe a stálo nás to obrovské úsilí i peníze. Vy ji teď můžete využít také!

Nápad vznikl v naší firmě Elody, kde prodáváme svatební šaty. V průběhu let jsme zlepšovali kvalitu zboží i služeb a s tím šlo ruku v ruce zdražování. Víc a víc jsme cítili potřebu nabídnout svatebčanům něco navíc, díky čemu pro ně budeme volbou číslo 1 (i přes vyšší cenu). Co lepšího by to mohlo být, než dárek, díky kterému pro ně budeme prakticky zdarma? "Šekovku" jsme vytvořili pro sebe a stálo nás to obrovské úsilí i peníze. Vy ji teď můžete mít zdarma.

tereza a filip z šekové knížky
Tereza a Filip
Zakladatelé šekové knížky

Máte otázky? Napište na moje@svatebniknizka.cz nebo zavolejte na +420 731 257 206.

Časté otázky

vydání knížky

Šekovou knížku můžete vydat zákazníkům, kteří u vás nakoupili minimálně za 3 000 Kč a za zboží nebo služby zaplatili, případně uhradili zálohu.

Vy jste asi spadli z višně, ne? Samozřejmě, že nesmíte... O čem by to pak všechno bylo? :-)

Jen se přihlásíte do svého účtu a vyplníte údaje o zákazníkovi (jméno, příjmení, email) a my mu obratem odešleme šekovou knížku do emailu v elektronické podobě. Každá šeková knížka bude mít jedinečné číslo a ochranné prvky se jménem zákazníka (viz časté otázky o bezpečnosti a padělání).

Tak mu vy zrušíte knížku :-). Uděláte to na pár kliknutí ve webové aplikaci a zákazník dostane email o tom, že jeho knížka už není aktivní. To je spravedlivé, ne?

* Další vaše otázky rádi zodpovíme
SPOLUPRÁCE

Rychlejší a jednodušší je si zavolat. Pokud ale budete chtít, můžeme se po domluvě potkat u nás v kanceláři na Praze 6.

Nejjednodušší benefit je sleva, ale klidně buďte kreativnější. Vymyslete dárek, který vás moc nestojí, ale klientovi udělá velkou radost. Určitě doporučujeme přidat do knížky více benefitů a zákazník vybere, co se mu líbí nejvíc. Můžete přidat až 4 výhody a zákazník si může vybrat jednu, dvě .. nebo klidně všechny. To je na vás.

Bezpečnost a padělání

Proti tomu jsme chráněni dvojím ověřením.

Zákazník za vámi přijde s šekovou knížkou a vy mu na základě toho vytvoříte slevový kód. Také můžete vytvořit slevový kód, který najdou zákazníci v šekové knížce.

Budete to vy, nebo vaše konkurence?

Cílem pro rok 2021 je 120 svatebních dodavatelů. To vychází na cca 10 z každého oboru. Konkurence je veliká. Chcete to být vy, komu příští rok neuteče ani jeden zákazník, nebo místo přenecháte konkurenci?

Vyplňte formulář hned teď a na email vám pošleme pozvánku spolu s kvalifikačním dotazníkem.